image_not_found

МІС ще краща: Врахування роботи асистентів на прийомах

Стаття розглядає впровадження асистента в медичну інформаційну систему для покращення прийомів та точного врахування роботи медичного персоналу. Інноваційна функція спрямована на підвищення ефективності та справедливості у винагороді.

image_not_found

Технічні поліпшення МІС: нові покращення системи

У новій версії нашої медичної системи ми впровадили технічні поліпшення, зробивши її ще швидшею та надійнішою. Огляньте деталі та переваги цих змін в нашому свіжому блозі. Більше зручностей, ефективніший робочий процес та покращене управління часом!

image_not_found

Нові поліпшення модуля Лист Очікування та виправлення помилок

Оновлений модуль Лист Очікування принесе вам ще більше зручності та ефективності. Тепер ви можете створювати пацієнтів та обирати їх зі списку очікування ще швидше, генерувати SMS-повідомлення при копіюванні призначень, а також з легкістю керувати статусами призначень. Нові можливості та виправлення помилок покращать ваш досвід управління МІС

image_not_found

Запишіться до лікаря, коли зручно: Список Очікування допоможе

Додали новий модуль "Список очікування", який спрощує процес запису до лікаря, надаючи пацієнтам можливість вибору зручного часу і дня для візиту, а також автоматично додаючи їх до списку очікування. Модуль також надає звітність і можливість контролю за записами, покращуючи організацію медичних призначень.

image_not_found

Оновлення з новими мітками та покращеною історією пацієнта

Останні оновлення системи додали нові функції та виправили помилки, щоб полегшити роботу користувачів. Тепер ви можете розділяти мітки для призначення за лікарями, додавати послугу з коментарями та бачити аналізи в історії хвороби пацієнта. Крім того, списки шаблонів SMS відображаються алфавітно, а фільтрація обстежень за організацією стала легшою.